دوره آموزشی روابط، عشق و آرامش استاد الهام ابوحمزه

 در روابط چرا هر کاری می‌کنید محبوبیت شما بیشتر شود نتیجه عکس می‌گیرید؟ چرا آرامش که حق مسلم شما در زندگی است از شما سلب شده؟ چرا همیشه هر چیزی که بد است به سمت شما می‌آید؟ آیا بدشانس هستید؟ اصلا نقش شانس در زندگی چیست؟ دست به کاری می‌زنید و در جهت بهبود روابط گام برمی‌دارید تا رابطه‌تان با همسرتان بهتر شود نمی‌شود؟ دوست من تلاش برای محبوبت نزد دیگران نتیجه عکس دارد. محبوبیت ریشه در احساس شما دارد، جهان کاملا هوشمندانه رفتار می‌کند و فرق بین رفتارهای ریاگونه و صادقانه را تشخیص می‌هد. پس هرگز برای محبوبیت تلاش نکنید! محبوبیت چیزی نیست که بتوان بدست آورد. محبوبیت خودش باید سمت شما بیاید.

آرامش شما در زندگی بسیار مهم است تا جایی که بدون داشتن آرامش نه می توانید فکر کنید و نه می توانید به اهداف خود برسید.

الهام ابوحمزه

فایل اموزشی استاد الهام ابوحمزه در مورد بخشش

 

داشتن مشکلات تا حدودی طبیعی است و اصلا بدون مشکل موفقیت معنایی نخواهد داشت، اما وقتی مشکلات و سایر مسائل منفی از حد طبیعی بیشتر می‌شود اینجاست که طعم زندگی تلخ می‌شود و می‌کوشید که این طعم را شیرین کنید به فکر بهبود روابط بیافتید. و اساسا این کوشش برای شیرین کردن زندگی طبیعی است چون ذات انسان خدایی است و خداوند هرگز بدی‌ها و تلخی‌ها را دوست ندارد.

روابط مانند پرندگان هستند، اگر آنها را خیلی محکم نگه داری می‌میرند و اگر خیلی سست نگه داری می‌پرند! اما اگر با دقت و آگاهانه و با داشتن مهارتهای روابطی نگه داری برای همیشه باقی می‌مانند و همواره از داشتن چنین روابطی لذت خواهید برد.

استاد الهام ابوحمزه می‌گوید جهان به خودی خود رو به سلامتی و خوشبختی و رفاه و آرامش است، این خود شما هستید که جلوی این خوبی‌ها را گرفته‌اید! و می‌توانید با آگاهی از کارکرد طبیعی جهان رفاه، خوشبختی و آرامشی بی‌نظیر را تجربه کنید. 

در روابط زوجین یک زندگی تکراری و توام با مشکلات می‌تواند روابط را برای شما خسته‌کننده نماید، اما با یادگیری مهارتهای روابطی معجزه اتفاق خواهد افتاد، شما یاد می‌گیرید که برای آرزوهایت بیشتر از ترسهایت تلاش کنید! و زندگی را در جهت بهبود روابط پیش ببرید.

بهبود روابط

در اکثر خیانت‌هایی که توسط زوجین به یکدیگر می‌شود دلیلش نداشتن و آگاه نبودن از مهارتهای روابطی است که تسلط به این مهارتها به راحتی می توانست از خیانت جلوگیری کند. آدمها دو نوع هستند یا خوابند یا خود را به خواب زده‌اند کسانی که خواب هستند را می‌توان بیدار کرد ولی انسانهایی که خود را به خواب زده‌اند را نمی‌توان بیدار کرد. اگر می‌خواهید تغییر کنید باید بخواهید، خود تو هستی، بله دقیقا خودت هستی که تعیین می‌کنی چگونه زندگی کنی! خداوند این امتیاز بزرگ را به تو اشرف مخلوقات داده که روش زندگی خود را خود تعیین کنی. استاد الهام ابوحمزه این قول را به شما خواهد داد که چگونه درست زندگی کنید.

معرفی دوره بی‌نظیر روابط، عشق و آرامش استاد ابوحمزه

فایل صوتی استاد الهام ابوحمزه جهت معرفی دوره

 

برای شنیدن و خواندن آموزش‌های بیشتر و همچنین نتایج دوره استاد ابوحمزه به کانال تلگرامی استاد مراجعه کنید Ravabet_center@

این دوره بصورت آنلاین و غیرحضوری توسط استاد الهام ابوحمزه برگزار می‌شود و برای ثبت‌نام محدودیت زمانی وجود ندارد. دوره شامل ۴هفته طلایی می‌باشد که ۲۸ فایل صوتی به همراه تمرین را دربر می‌گیرد که بلافاصله پس از خرید آنلاین لینک دانلود فایل‌های دوره بصورت اتوماتیک برای شما در دسترس قرار می‌گیرد. موضوع دوره در کل درست زندگی کردن بر ‍‍‍پایه روابط و قانون جذب می‌باشد یعنی بعد از دوره شما راه درست زندگی کردن را می‌آموزید و در نتیجه به آرامش و شادی پایدار خواهید رسید و از خود به رضایت می‌رسید و دیگر آرامش و شادی زندگی شما وابسته به شخص خاصی نیست و اول دوستدار خود خواهید شد بعد دیگران و وقتی به این مرحله برسید از زندگی چنان لذتی خواهید برد که شاید تاکنون تجربه نکرده باشید!

خرید و دانلود این دوره ارزشمند

این دوره آموزشی برای چه کسانی سودمند است؟

 • تمامی عزیزانی که در روابط با همسران خود مشکل دارند و این مشکلات باعث تلخی زندگی‌شان شده
 • دختران و پسرانی که به دنبال مورد مناسب برای ازدواج هستند و هنوز نتوانستند این مورد مناسب را بیابند ما این قول را می‌دهیم که بعد از گذراندن دوره به همسر دلخواه خود برسند.
 • عزیزانی که چه در محیط خانه چه در محیط کار با دیگران یا حتی پدر و مادر، خواهر یا برادر خود مشکل رابطه‌ای دارند.
 • افرادی که با اقوام  و دوستان خود مشکل دارند.
 • زنان و مردانی که در زندگی مشترک خود مورد خیانت قرار گرفته‌اند و دنبال راه‌کاری بزای حل مشکل هستند.
 • دوستانی که دنبال حل مشکلات خانوادگی هستند.
 • و تمامی دوستانی که دنبال حال دل عالی، آرامش و شادی هستند و حاضرند با تغییر افکار خود زندگی خود را تغییر داده و به لذت واقعی برسند.

پشتیبانی بی‌نظیر

کار شما و ما اینجا تمام نخواهد شد و اطمینان داشته باشید که دوره دارای پشتیبانی قوی توسط شخص استاد و کارشناسان مورد تایید استاد ابوحمزه می‌باشد. حتی در صورت لزوم می‌توانید با استاد ابوحمزه در جهت بهبود روابط مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.

گارانتی دوره

برای اطمینان خاطر شما عزیزان دوره شامل گارانتی می‌باشد به این معنی که اگر شما از دوره راضی نبودید و نتیجه نگرفتید بدون هیچ قید و شرطی تمام هزینه پرداختی شما با کمال احترام تقدیم خواهد شد البته توجه داشته باشید که این گارانتی صرفا تا مدت یکماه بعد از خرید دوره اعتبار دارد.

خرید و دانلود این دوره ارزشمند

نتایج و فایل‌های صوتی برخی از شرکت کنندگان در دوره روابط، عشق و آرامش استاد الهام ابوحمزه

 • حال خوش و عالی شرکت‌کنندگان در دوره روابط، آرامش و عشق استاد ابوحمزه در فایل صوتی زیر

 

 • نتیجه یکی از شرکت‌کنندگان در دوره، جذب روابط عالی و محبوبیت برای همسر در فایل صوتی زیر

 

 • تغییر و تحول اساسی در زندگی مگه میشه تو این شرایط؟! مگه میتونم تو این کشور با این اضواع اقتصادی پولدار بشم از وقتی با استاد ابوحمزه و گروه پر قدرت افکار تو و زندگی تو آشنا شدم  فهمیدم همه چی شدنی و به خودم و افکارم بستگی داره استاد ابوحمزه عزیز واقعا سپاسگزارم از شما، ادامه در فایل صوتی زیر

 

 • جذب عالی و نتیجه درخشان از دوره قدرتمند روابط عشق و آرامش.  مدتها بود حالم بد بود افسرده بودم  همش دنبال کار بودم وضعیتم خیلی بد بودتا اینکه با استاد ابوحمزه بزرگوار اشنا شدم و در دوره بینظیر عشق_ روابط_ آرامش شرکت کردم و یه ماشین عالی جذب کردم استاد عزیز یه دنیا ممنونم از شما شما ببنظیری. ادامه در فایل صوتی زیر

 

 • تنها با یک مشاوره تلفنی مشکل رابطم حل شد… همیشه حالم بد بود نمیدونستم چکار کنم چطور با این موضوع برخورد کنم تا این که با استاد ابوحمزه قدرتمند و عزیز اشنا شدم و با چنتا تکنیک به ظاهر ساده نه تنها اون مشکلم حل شد بلکه یاد گرفتم چطور رفتار کنم… ممنونم استاد بزرگوار. ادامه در فایل صوتی زیر

 

 • نتیجه فوق العاده دیگر از دوره روابط استاد ابوحمزه از وقتی با استاد عزیزم آشنا شدم با کلام زیبا و شیوای ایشون تونستم اون عشق و آرامش وارد زندگیم کنم… استاد ابوحمزه عزیز واقعا سپاسگذارم ازتون.. ادامه در فایل صوتی زیر

 

 • نتیجه عالی یکی از عزیزان و حل شدن مشکل روابطی ایشان و همینطور حال عالی که پیدا کردند (که خودشون هم مشاور هستند)
  به زبان شیرین آذری 

 

 • بهبود پرخاشگری، استرس و بدبینی بعد از شرکت در دوره

 

 • رابطه عالی و تغییر در روابط و عالی شدن و آرامش در هفته دوم دوره روابط، عشق و آرامش

 

 • دوست داشتن خود و اعتماد به نفس فقط با شنیدن یک ویس ایشان در تلگرام

 

 • باز هم نتیجه. تنها با یک جلسه مشاوره تغییر در نگرش و احساس در زندگی

 

 • رسیدن به خواسته دلخواه و شخص محبوب خود

 

 • نتیجه یکی دیگر از شرکت‌کنندگان در دوره استاد ابوحمزه جذب روابط عالی و محبوبیت برای همسر

 

و صدها نتیجه دیگر، شما بعدی باشید…

برای شنیدن و خواندن نتایج بیشتر و همچنین آموزش‌های رایگان استاد ابوحمزه به کانال تلگرامی استاد مراجعه کنید Ravabet_center@

استاد الهام ابوحمزه کیست؟

استاد الهام ابوحمزه متولد سال ۱۳۶۳ شهر تهران است. او تحصیلات خود را در زمینه مشاوره و روانشناسی و همچنین تحقیقات گسترده در زمینه قانون جذب و تجارب گرانبهای خود را در زمینه روابط در اختیار هم وطن‌نان عزیز و سایر افرادی که نیاز به این علوم، مهارتها، آگاهی‌ها و تجارب ایشان دارند را قرار می‌هد.

بسیار جالب و جذاب هست که بدانید هر چند استاد از یک خانواده نسبتا متمول بود اما پس از ازدواج به دلایلی از لحاظ مالی زندگی کاملا معمولی داشتند بطوری که حدود ۴سال در یک زیرزمین نمور با همسر خود زندگی کردند و از بدهکاری‌های زیادی که همسرش داشت رنج می‌بردند، اما استاد ابوحمزه به همراه همسرش همواره امید به این داشتند که روزی زندگی‌شان متحول شده و از این وضعیت بد مالی نجات پیدا می‌کنند.

استاد ابوحمزه در حال سخنرانی

استاد ابوحمزه در حال سخنرانی

نکته‌ای که اینجا جای تامل دارد این است که با این حال که استاد و همسرش مشکل مالی داشتند اما در زمینه روابطی خصوصا با همسرش بسیار عالی عمل می‌کرد و پس از سالها خانم ابوحمزه به این نتیجه رسید که اگر الان اوضاع مالی‌شان عالی شده و زندگی شیرین و روابط عالی با همسرشان دارند حاصل روابط عالی‌ای بود که در آن زمانها با همسر و دیگران داشتند. ایشان اسطوره صبر و پایداری هستند و ثابت کردند که اگر کسی مشکل روابطی (چه با همسر چه با دیگران) دارد مقصر خود فرد هست نه کسی که با او مشکل دارد.

هم اکنون استاد الهام ابوحمزه به همراه همسر و فرزندش زندگی آرام و دلپذیری دارند و بزرگترین آرزوی ایشان آرامش و شادی و داشتن روابط عالی برای دیگران هست و تمام انرژی خود را در این مسیر قرار داده‌اند که تولید محتوای آموزشی روابط، عشق و آرامش یکی از این رسالت‌هاست و بیش از صدها نتیجه عالی شرکت کنندگان در این دوره گرفته اند و هیچ چیزی به اندازه این خانم ابوحمزه را خوشحال نمی‌کند. در زمینه این دوره آموزشی توضیحات کافی داده شده است.

خرید و دانلود این دوره ارزشمند

مشاوره خرید دوره و سوالات شما 

اگر سوالی دارید می‌توانید با یکی از روشهای زیر بپرسید با کمال میل پاسخ خواهیم داد:

24
خوشحال خواهیم شد دیدگاه خود را در مورد این مطلب ثبت کنید

avatar
23 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
23 نویسندگان دیدگاه
mahdijaGoliaGoliaAli mohsenاکرم یحیوی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
مهلا نوری
مهمان
مهلا نوری

سلام خدمت همه ی دوستان گلم خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم که حال دلم عالی عالیه بنده به طور خیلی اتفاقی با این گروه اشنا شدم چند سال پیش از همسرم جدا شدم هیچ وقت هم احساس ناراحتی نداشتم فقط به خاط اینکه افسرده نشم با یک مشاوره در ارتباط بودم متاسفانه با تکنیک ها و روشهای غلطی که اون روان شناس بهم میداد هر روز استرسم بیشتر میشد یا به عبارتی باید بگم افسرده شده بودم و مجبور شده بودم به دکتر اعصاب و روان مراجعه کنم و روزی چند تا قرص بخورم یک سال و نیم… ادامه مطلب »

آسمان
مهمان
آسمان

سلام به استاد عزیزم خانوم الهام ابوحمزه 😘😘😘😘😘❤️❤️❤️💝🌺 دوره عااااالی بود الان بیشتر از قبل شادم و آرامش دارم دلم آرومه،احساس خوشبختی میکنم،بعضی وقتا اینقد حالم خوبه دلم آرومه که میخوام گریه کنم،حس میکنم به خدا نزدیک تر شدم و دوسش دارم زیاد،روابطمم بهتر شده خانوادم بیشتر بهم محبت میکنن و دوسم دارن،عشقمم بیشتر بهم توجه میکنه و دوسم داره میگه همیشه بیادتم قبلا از این حرفا نمیگفت. یه هفته تب داشتم و سردرد نتونستم تمرینات رو درست انجام بدم یکم هم خودم کم کاری کردم بخاطر همین میخوام دوره رو دوباره گوش بدم و شروع کنم تمریناتم خوووب انجام… ادامه مطلب »

بیتا
مهمان
بیتا

سلام و عرض ادب خدمت تمام اساتید گروه و دوستان گروه افکار تو زندگیه تو دوستان من از زمانیکه بااستاد ابوحمزه عزیز هم مسیر شدم علاوه بر روابطم ک خیلی عالی شده اعتماد ب نفسم ک بالا رفته و حال دلم عالیه خودمو دوستدارم دیگرانو دوسدارم جالب اینجاس من هر وقت میام حرف منفی یا فکر منفی داشته باشم ندای درونم فعاله و اجازه پیشرفتن نمیده ب من مشتریام با من راحتن و براحتی قراردادهامو انجام میدم هرروز خانم ابوحمزه برای من اسطوره هستند هم از لحاظ اخلاقی هم از لحاظ صدای آرامش دهندشون ایشون تو جایگاه استادی با صدای… ادامه مطلب »

مریم هدایتی
مهمان
مریم هدایتی

باسلام استاد ابوحمزه یکی از بهترین اساتید گروه هستن ک خیلی مهربون و صبور هستن و واقعا یه نیروی آرامش خاص تو چهره و‌کلامشون دیدم همیشه خیلیییی مهربونن تشکر میکنم بابت حضورشون و راهنماییهاشون ک خیلی موثر و کاربردیه بهترینهارو براشون آرزو میکنم نگاه مهربون خدا روی تک تک لحظه هاشون

عفت کریمی
مهمان
عفت کریمی

سلام خدمت اساتید عزیز
من از استاد ابوحمزه کمال تشکر دارم و نتیجه ای که گرفتم قبلا با ویس تو کانال گذاشتن.
من این قدر استاد دوست دارم خودشون هم ميدونن و باهاشون هم خیلی صمیمی شدم
خانم ابوحمزه عاشقتونم♥️♥️♥️♥️♥️

سارا 1369
مهمان
سارا 1369

سلام واقعا این دوره میتونه زندگی منو عوض کنه؟؟؟

شهرزاد
مهمان
شهرزاد

سلام خدمت اساتید بزرگوار
استاد ابوحمزه واقعا عالین تو زندکی شخصی خودشونم تمام مراحل جذبو میشه به وضوح دید از اون اساتیدی نیستن که حرف فقط برا دیگران و شاگرداشون بزنن اول از همه خودشون تمام حرفایی ک میزنن و بهش کاملا در همه موارد رعایت میکنن

رسول کمالی
مهمان
رسول کمالی

من نظری که راجع به استاد ابوحمزه میتونم بدم اینکه ایشون دین خدا رو فهمیده و با کلام رسای خودش داره آموخته ها و شهوداتش رو به دیگران هم میبخشه

خداقوووووت
امیدوارم بهترین ها نصیبتون بشه

....
مهمان
....

استاااااد عاششششققققتتتتوووننننم به اندازه مامانم دوستتون دارم

mahin
مهمان
mahin

دقیقا استاد توی آموزشهاتون این جمله کاربرد زیادی برای من داشت من باورهام خیلی تقویت شدن
من دوره روابط رو دارم درکنار شما میگذرونم ولی همه جذبی تجربه کردم
سپاسگزار خدا
استاد ابوحمزه

a.r
مهمان
a.r

سلام و خداقوت خدمت شما دوستان عزیز من از استاد ابوحمزه راهکارها برای روابط گرفتن واقعا نتیجه داد و میدونم که استاد ابو حمزه توی مبحث روابط خیلی قوی هست اینو بارها تجربه کردم هر بار ازشون راهکار گرفتم نتیجه بخش بوده برام

مدینه اشکان
مهمان
مدینه اشکان

دوستان واقعا دوره عالی هست حتما شرکت کنید من خودم اصلا باورم نمیشد که اینقدر زندگیم عوض شه ارزش چند میلیون داره چون من اندازه یه دنیا نتیجه گرفتم و پی به واقعیت روابط بردم. استاد ابوحمزه عزیز دوست دارم ممنون ممنون ممنون

Hasan jafari
مهمان
Hasan jafari

استاد ابو حمزه بسیا ر عالی و صادقانه در گروه پاسخ میدن و من از ویسهایش بسیار استفاده کرده ام

Faezeh M
مهمان
Faezeh M

سلام استاد خسته نباشید
مگه شما نمیگید فقط باید روی یه چیز تمرکز کرد مثلا الان ما داریم دوره ثروت رو میگذرونیم بخوایم همراهش دوره استاد های دیگه که مثلا قانون جذب و غیره که الان تو اینجا تبلیغ میکنید بخوایم شرکت کنیم قاطی میشه باهم انوقت دیگه نمیشه درست روی یه چیز فکر کرد و نتیجه گرفت به نظر شما بهتر نیست اول یه دوره رو تمام کنیم بعد یه دوره جدید رو شروع کنیم؟

STAR
مهمان
STAR

سلام خدمت اساتید عزیز
استاد ابوحمزه بهترین هستن و من با خرید دورشون به ارامش رسیدم استاد عاشقتونم.

ناشناس
مهمان
ناشناس

سلام استاد ابوحمزه عزیز شما یک فرشته هستید شما از طرف خدا هستید من آرامشم رو مدیون شما هستم روابطم هم خیلی عالی شده شما بی نظیر هستید شما حرف ندارید دوست دارم تا میتونم از شما تعریف کنم خیلی خوشحالم که شما رو پیدا کردم و از شما مشاوره گرفتم من پیش چندین روانشناس و مشاوره رفته بودم ولی نتیجه نگرفته بودم شما دنیای منو تغییر دادید بی نهایت از شما ممنونم استاد عزیزم

M.O
مهمان
M.O

سلام میکنم خدمت استاد عزیزم‌و همه اعضای گروه افکار تو زندگی تو من حال روحیم اصلا مساعد نبود و یه ختم قران نذر کردم که خدا راهیو نشونم بده جز دومش بودم که یهویی وارد این کانال شدم بدونه اینکه بفهمم چه کسی منو وارد این کانال کرده بعد بااستاد ابوحمزه اشنا شدم من الان هفته دوم هستم خداروشکرر خییلی عوض شدم بااینکه دوره رو هم کامل تموم نکردم و اطرافیانم خیلی بیشتر از قبل دوسم دارن میگن خیلی محبوب ما شدی خیلی احتراممو میگیرن درحالیک قبلا اینجوری نبود بعد یکی دیگ از کارای خوبی که استاد یادم داد بخشیدن… ادامه مطلب »

صبا
مهمان
صبا

میخواستم بگم نتایج این دوره عالی بود هر کی قبلا بهم میگفت که مثبت اندیش باش من واقعا متوجه نمیشدم چی میگه و چطور میتونم مثبت اندیش باشم.خودم خیلی مطالب سرچ میکردم و میخوندم که چطور افکار منفیو از خودم دور کنم. ولی نمیتونستم. افکار مزاحم و منفی خیلی اذیتم میکرد.مرور اتفاقات گذشته خیلی رو زندگی فعلیم تاثیر منفی گذاشته بود. اولشم که خواستم این دوره رو ثبت نام کنم فک کردم کاملا بی فایدس. ولی وقتی شروعش کردم و مرتب تمرینات رو انجام دادم یاد گرفتم که میتونم مثبت اندیش باشم. در واقع مثبت اندیشی رو یاد گرفتم.مرحله به… ادامه مطلب »

صبا
مهمان
صبا

من یه مشاوری از خانم ابوحمزه گرفتم
واسه وسواس فکری
پریشونی
و ضعف در اراده وارتعاش
بعدازکه باهاتون تماس گرفتم
و راهنمایم کردید
چه کار کنم به طور عجیب
۱۸۰ درجه رفتارمان تغییر کرد
جوری که تمام موانع ذهنیم از بین رفت
ارتعاش قوی ترشد
حس داشتن
و احساس خوب جایگذین اون افکار غلطی که داشتم شد
ازتون ممنونم
و بهترین هارو براتو آرزو میکنم 🌹🌹

اکرم یحیوی
مهمان
اکرم یحیوی

بابت دورتون واقعا ممنون عالی بود خیلی عالی بود سعی میکنم هر روز فایلاتون رو گوش بدم چون اگه یه روز گوش ندم مثل این میمونه که یه راهی رو گم کردم کاش زودتر باتون اشنا میشدم بخدا دیدم به زندگی به شوهرم و بچهام خیلی تغییر کرده روز که نه لحظه ای نیست که از خدابخاطر اشناییمون تشکر نکرده باشیم حال منو شوهرم عالیه هر چه یاد میگیرم به شیوه خودم پیادش میکنم تو زندگیم جذب روابط عالیی داشتم حتی حس میکنم خدا و دین و اعتقادم رو بهتر تونستم از طریق دورتون بشناسم و بیشتر عاشق دین و… ادامه مطلب »

Ali mohsen
مهمان
Ali mohsen

بلطف خدا و اهل بیت و یاری شما اون آرامشی ک همیشه میخواستم و دارم بدست میارم هم برای خودم هم زندگیم، تسلطم روی رفتار و واکنش و افکارم خیلی خوب شده. حتی دیروز و دیشب هر چقدر ک ناراحت شدم از همسرم یاد خوبیهاش و اینک چقدر دوستم داره افتادم و گذشت کردم و با آرامش رفتار کردم طوری ک اتفاقی نیوفتاده، استاد جان ممنون ان شالله عاقبت بخیر بشین

Golia
مهمان
Golia

سلام ودرود برااستاد قشنگم خانم ابو حمزه خودم استاد عزیزم من از روز اول صدای دلنشین شما در من رخنه کرد تا الان چنان ارامشی به من دست داده که من احساسمو دارم خوب نگه میدارم شاد وخوشحالم حا لم خوبه فکر مکنم به تمام خواسته هایم رسیدم همش دوست دارم برای خودم هدیه بخرم با دوستان مثبتم باشم من اروز اول توی کانال شما حلم خوب شد انشالله همه دوستان توی این کانال شرکت کنند شک نیارن با صدای گرم شما وبا فایل اول انشالله من قدم به قدم براتون از خودم براتون پیام می فرستم خدا جون دوستت… ادامه مطلب »

Golia
مهمان
Golia

سلام خانم الهام عزیزم فرشته خودم قشنگم مهربان تمرین امروز تمرکز کردم بر روی خواسته هایم غروب شد روی همسرم تمرکز کردم یگباره به من زنگ زداومد پیشم دیشب رفتم پیشش امشب اومد پیشم اخلا قش عالی حرفای قشنگ میزد من هم عوض شدم همشش میگفت انشالله باهم میرم میگردیم مواظب خودت باش خیلی دوستتون دادموازخدای خودم کاینات و جهان هستی کمال تشکر میکنم که با شما اشنا شدم

فهرست