موضوع این مقاله تعریفی از جملات تاکیدی و جملات تاکیدی برای جذب همسر می‌باشد.

عبارات یا جملات تاکیدی تاثیر فوق‌العاده‌ای برای رسیدن به اهداف را دارند .حال چگونه جملات تاکیدی به ما کمک می‌کند تا به خواسته‌های خود برسیم؟ در ادامه با ما همراه باشید.

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

ضمیر ناخودآگاه یا ناهشیار یا ضمیرباطن چیزی است که از دسترس هشیاری ما خارج است و ما نمی‌توانیم بصورت مستقیم و هشیارانه به ناخودآگاه خود دسترسی داشته باشیم. اما این ضمیر ناخودآگاه که شاید خیلی‌ها هنوز اطلاعاتی از آن ندارند (به دلیل اینکه در سطح هشیاری ما نیستند) بسیار بسیار در زندگی ما مهم است و نقش پررنگی را ایجاد می‌کند. طوری که گفته شده درصد زیادی از اعمال و رفتارهایی که انسان انجام می‌دهد نتیجه از ضمیر ناخودآگاه ما دارد . باز هم تاکید می‌کنیم که ما بصورت مستقیم دسترسی به اطلاعات این ضمیر نداریم.

به زبان ساده صحبت می‌کنیم، هر چی که ما فکر می‌کنیم، می‌پنداریم، عمل می‌کنیم، رفتار می‌کنیم یا صحبت می‌کنیم باعث برنامه ریزی کردن ضمیر ناخودآگاه ما خواهد شد.

توجه داشته باشید که ضمیر ناخودآگاه کاملا نادان می باشد یعنی قدرت تشخیص ندارد و نمی‌فهمد که خوب چیست یا بد چیست.

هر چیزی را که به او بسپاری اطاعت می‌کند و در زمان خاصی برای شما آن را به واقعیت تبدیل می‌کند.

جذب همسر

جملات تاکیدی چگونه به ما کمک می‌کنند؟

می‌رویم سراغ بحث اصلی که جملات تاکیدی بود با جملات تاکیدی، می‌توانید از طریق گفتن جملات مثبت خاصی ضمیر ناخودآگاه خود را برنامه‌ریزی کنید البته در نظر داشته باشید که صرفا گفتن این جملات تاکیدی کافی نیست و حتما باید این عبارات با احساس خوب گفته شود یعنی وقتی می‌گویید من فلان ماشین را دارم باید با تمام وجود خود تصور کنید که این ماشین را دارید دقیقا مثل اینکه واقعا همین الان این ماشین را دارید، این باعث می‌شود که سطح باورپذیری ضمیر ناخودآگاه شما بسیار بالاتر رود و نتیجه بهتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

دوستانی که قانون جذب کار می‌کنند کاملا با این تکنیک عبارات تاکیدی آشنا هستند و می‌دانند برای کسب نتیجه چطور آن را به کار برند.

نکته دیگر در مورد جملات تاکیدی اینکه اگر این جملات در زمان حال گفته شود تاثیرش بیشتر است ولی به شرط اینکه خود بتوانید باور کنید و مغز شما مقاومت نکند چون باورپذیری مغز در زمان حال که واقعا شما به فلان چیز نرسیدید ممکن است سخت باشد پیشنهاد من این است که فعلا با زمان آینده که مثلا خواهد شد یا بدست خواهم آورد و.. کار کنید  بعد از تمرین های مستمر زمان جمله‌های خود را به زمان حال تبدیل کنید.

سعی کنید جملات تاکیدی را در شرایط آرام و با چشمانی بسته همراه با تصویرسازی ذهنی انجام دهید اما اگر چنین شرایطی هم نداشتید اشکالی ندارد می‌توانید در هر شرایطی این جملات را تکرار کنید چه با صدای بلند چه اینکه مثلا در دلتان حرف بزنید. این دیگر بستگی به شرایط شما دارد.

در ادامه جملات تاکیدی برای جذب همسر را برای علاقه‌مندان به جذب همسر ایده‌آل را می‌آوریم:

  • من یکی از بهترین‌ها هستم، پس لیاقت یکی از بهترین زن‌های-مردهای دنیا را دارم.
  • روابط من عالی است پس حتما زن-مرد مورد علاقه ام به سمت من جذب خواهد شد.
  • من خود را به خدا سپردم و می‌دانم که خداوند همسری مطابق خواسته‌های من را به سمت من می‌کشاند.
  • من خواهان خوشبختی‌ام کسی که بتواند مرا خوشبخت کند حتما به سمت من می‌آید.
  • من زیبا و دلربا هستم مردی جذاب و خوش اخلاق و باایمان به سمتم خواهد آمد. (برای زنان)
  • من مردی جذاب هستم زنی زیبا و خوش اخلاق به سمتم خواهد آمد. (برای مردها)
  • مطمئن هستم که مردی-زنی به سمت من خواهد آمد که …..(ویژگی های اختصاصی خود را بیان کنید) داشته باشد یا باشد.
  • خودم انسان پاکی هستم پس مطمئنم طبق قانون جهان مردی-زنی پاک با من ازدواج خواهد کرد.
  • با ازدواج من به تکامل می‌رسم وخوشبخت می‌شوم و همینطور همسرم را خوشبخت خواهم کرد.

و کلام آخر

و کلام آخر اینکه اگر قبلا تجربه شکست در ازدواج دارید حتما باید آن تجربه را فراموش کرده و نگاه خود را به مردان یا زنان تغییر دهید. چون جهان به نگاه و احساس شما پاسخ خواهد داد و پاسخ جهان چیزی جز نگرش شما نخواهد بود. لزومی ندارد که حتما عین این عبارات را به عنوان جملات تاکیدی تکرار کنید بلکه به سلیقه خود می‌توانید آنها را تغییر داده یا سلیقه‌ای برای خود جملات تاکیدی بسازید. فقط مهم این است که جملات مثبت باشند. و از شاید و احتمال و امثال این کلمات استفاده نکنید. جهان به اندازه باور شما پاسختان را خواهد داد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]